Hakkımızda

Livoz Suit Bungalow olarak Karadeniz’in eşsiz güzelliği ve rahatlatıcı ortamında tam da aradığınız konfor ve ihtişamı size sumaktan haz duyuyoruz. Günlük hayatta yaşadığınız stresi atıp, keyifli bir tatil deneyimi yaşamak için en doğru adrestesiniz. Bu deneyiminizde size sunduğumuz kalite ve görsel şölen neticesinde evinize yenilenmiş şekilde döneceğinizden şüphe duymamaktayız.

Bilindiği üzere Karadeniz her daim yerli ve yabancı turistin ilgini bünyesinde toplamıştır. Bu suretle bu coğrafya adeta herkesin tatil hayallerini süslemektedir. Pandemi dönemiyle beraber daha da önem kazanan yörede sunduğumuz hizmet adeta görsel şölen niteliği taşımaktadır. Evlerimiz 2+1 konseptiyle ailenizle, sevdiklerinizle güvenli ve huzurlu bir tatil anlayışını sizlere sunmaktadır. Rize turizm sektöründe verdiğimiz bu olanaklar ile sizleri bünyemizde ağırlamaktan her daim memnuniyet duyarız.

Evlerimizde soğuk havalarda aynı anda hem jakuzi keyfi hem de sıcacık soba keyfini bir arada yapabilirsiniz. Enfes manzarasıyla sabah uyandığınızda sizi şahane bir manzaranın karşıladığını görünce odadan ayrılmak istemeyeceksiniz. Temiz havası ve doğal ortamı ile şehirden kaçış için ideal bir rota olduğuna şahitlik edeceksiniz. Merkezimiz ulaşım kolaylığı sunması, havaalanı vs. gibi yerlere ekstra yakın olmasıyla da cazibe merkezi haline gelmiştir. İçeri girdiğiniz andan itibaren kullandığımız malzeme kalitesi ve görsel şölen neticesinde tatiliniz çok daha keyifli geçecektir.

Evlerimizde minimum haftalık kalma sistemi ile müşteri kabul etmekteyiz. Güzel bir yerde güzel anılarda sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Çamlıhemşin Dağ Evi

Dağ evi kiralama, doğanın içinde huzurlu bir tatil veya kaçamak yapmak isteyenler için harika bi

Çamlıhemşin Bungalov Ev

Bungalov evler, doğal güzelliklerin içinde huzurlu bir konaklama deneyimi sunan popüler konaklama se

Çamlıhemşin Bungalov Suit Otel

Bungalov suit otel, genellikle doğal güzellikleri çevreleyen sessiz ve huzurlu bir ortamda konaklama imka

Yorumlar